Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

AJANKOHTAISTA:

...>etusivulle   

              

Foorumilta löydät uusimmat tiedotteet

Tulossivuilta löytyvät kilpailutulokset

Miehikkälän Vilkkaan johtokunnan jäsenten yhteystiedot 2017:

PUHEENJOHTAJA,

HIIHTOJAOSTON PJ.,

SUUR-MIEHIKKÄLÄN KILPI

Vesa Tylli

Koulukuja 4549760 Suur-Miehikkälä

vesa.tylli@pp2.inet.fi

0400-878767

 

KISAVEIKOT,

Jukka Urpalainen

Purhontie 160,

49760 Suur-Miehikkälä

040-5474628

jukka.urpalainen2@luukku.com

 

SIHTEERI /

MUUROLAN VESA

Pekka Ruoppa

Ruopankuja 20,

54490 Ahomäki

044-2595420

pekka.ruoppa@netti.fi

 

VARAPUHEENJOHTAJA

YU-JAOSTON PJ.,

MUURIKKALAN KAIKU

Harri Husu

Saaranvuorentie 27

49730 Muurikkala

040-5587157

harri.husu@pp3.inet.fi

 

SAIVIKKALAN KIISTO,

PALLOILUJAOSTON PJ.

Pekka Heikkilä

Juoksumäkienpolku 8

49700 Miehikkälä
040-5440842

pekka.heikkila@kymp.net

 

KKV-JAOSTON sihteeri.

Veli Matti Ahonen

Vaalimaanjoentie 4 B 2

49700 Miehikkälä

050-5648086
veli-matti.ahonen@kymp.net

 

PITKÄKOSKEN KISAILIJAT

Ari Suomalainen

Koskipirtintie 55

49750 Kalliokoski

040-5475989

ari.suomalainen@pp1.inet.fi

 

SALO-MIEHIKKÄLÄN SALONPOJAT

Minna Karhu

Virolahdentie 247

49700 Miehikkälä

0400-802910

minna.kyto@gmail.com

 

RAHASTONHOITAJA

Jaana Ukkola

Ukkosaarentie 102

49900 VIROLAHTI

050 3363584 

jaana.ukkola@tase.fi

 

SUUNNISTUSJAOSTO 

Kari Suoknuuti

Mäntyläntie 15

49700 Miehikkälä

040 5068087

 

 

 

©2017 Miehikkälän Vilkas - suntuubi.com